Гуртівня "Шухляда"
Телефон менеджера
+380988141966

Політика конфіденційності

Адміністрація гуртівні "Шухляда" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Гуртівня "Шухляда" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення,а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.
Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.
Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.
Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти shukhlyada.com.ua@gmail.com і ми завжди допоможемо Вам!
Представники гуртівні "Шухляда" ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
Загальні положення:
   1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю гуртівні "Шухляда" Використання таких об'єктів без узгодження з власниками сайту заборонено.
   2. На сайті гуртівні "Шухляда" є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
Особисті відомості та безпека:
   1. Гуртівня "Шухляда" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
   2. У певних обставинах гуртівня "Шухляда" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
   3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі  Особистий кабінет
   4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, гуртівня "Шухляда" з Вашого явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.
   5. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.