Гуртівня "Шухляда"
Телефон менеджера
+380988141966

Правила та умови угоди

Угода про користування послугами гуртівня "Шухляда".

Ця угода, далі «Угода», укладається між Інтернет-магазином, який має адресу в мережі Інтернет http://gurtom.shukhlyada.com.ua/ далі «Інтернет-магазин» або «Сайт», і користувачем послуг інтернет-магазину, далі «Покупець». Угода визначає умови придбання товарів через Інтернет-магазин і користування його послугами.

1.Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами Угоди, при здійсненні замовлення через Інтернет-магазин ставлячи галочку у вікні "я прочитав і згоден з правилами та умовами угоди" натискаючи кнопку «Оформити замовлення» в розділі Кошик.

1.2. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа незалежно від територіального розташування її в межах України, здатне оплатити і прийняти замовлений товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою.

1.3. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений в Інтернет-магазині через фото-зразки (фотографічне або графічне зображення товару), що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен товар (його зображення) супроводжується текстовим описом і ціною, при необхідності - додатковою інформацією в аудіо-, відео- або графічному вигляді.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати додаткову інформацію, необхідну з точки зору Покупця для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена в Інтернет-магазині ціна товару може змінюватися в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, вже замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді повідомляє про це Покупця (по телефону або електронною поштою) для отримання підтвердження замовлення або його анулювання.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений в Інтернет-магазині. Подробиці оформлення і отримання замовлення можна дізнатися в розділі «Оплата».

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця відправляється лист, що підтверджує прийняття замовлення з переліком обраних товарів і загальною сумою до оплати.

3.3. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця у додатковому листі або за вказаною в замовленні телефону.

3.4. При відсутності товару Покупець може замінити його на інший або відмовитися від замовлення. Цьому випадку гроші, попередньо оплачені за товар, повертаються на особистий рахунок Покупця, з якого Покупець може оплатити інші товари або на карту, з якої була проведена оплата.

4. Доставка і приймання-передавання товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, здійснюється декількома способами. Детальніше дивіться розділі «Інформація про доставку і оплату».

4.2. Можливість варіанти доставки, які не описаного в розділі «Інформація про доставку і оплату» обмовляється окремо з зацікавленим Покупцем.

4.3. Витрати з доставки товару оплачуються Покупцем. За винятком акцій магазину, які передбачають безкоштовну доставку.

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару докладно описані в розділі «Інформація про доставку і оплату». Інші способи і умови оплати за бажанням Покупця можуть бути обумовлені з менеджером Інтернет-магазину.

6. Претензії по товару / замовлення неналежної якості Ви маєте право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його отримання. При Вашому відмову від товару належної якості Вам буде повернута грошова сума, сплачена за договором, за винятком витрат на доставку товару, не пізніше ніж через десять днів з дня отримання Ваших відповідних вимог у формі письмової заяви і повернення товару. У разі повернення товару неналежної якості вартість доставки за повернення буде Вам відшкодовано після обробки. Залежно від Вашого бажання товар неналежної якості може бути замінений або сплачена за товар грошова сума буде повернута. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з вичерпаним терміном придатності або не відповідає технічним стандартам країни-виробника і вимогам, встановленим чинним законодавством України для даних видів товарів.  Отриманий товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті не являється несправністю або дисфункцією товару. Зовнішній вигляд і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки товару. При доставці товару, Ви ставите свій підпис в квитанції про доставку, в графі: «Цим підтверджую відповідність доставленого товару замовленому, його належний вигляд, належну якість, дійсний термін придатності, цілісність упаковки і свою згоду з умовами угоди розміщеного на сайті http://gurtom.shukhlyada.com.ua/. Товар оглянутий і перевірений в моїй присутності, видимих ​​пошкоджень не має. Покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі ». Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду, терміну придатності не приймаються. Якщо Вам було передано товар неналежної якості, і воно не було заздалегідь обумовлено продавцем, Ви маєте право скористатися положеннями ст. 18 Закону про захист прав споживачів. У зв'язку з особливостями дистанційного способу продажу, заміна товару може бути виконана тільки за допомогою повернення товару неналежної якості та оформлення нового замовлення на аналогічний товар. Будь-які з перерахованих вимог щодо повернення товару повинні бути пред'явлені Вами в письмовій формі за допомогою заповнення заяви, або попередньої письмової направлення претензії менеджеру інтернет магазину на електронну адресу: shukhlyada.com.ua@gmail.com.